China Yellow River Led Meeting Room Panel Light YR-W224WW Manufacturer
| Electrical | Voltage | 110V ~ 240V |
| Power consumption | 120W |
| Light source | LED | 0.5Wx224pcs |
| Control mode | DMX512 | √ |
| Master/slave | √ |
| Manual control | √ |
| Sound Active | √ |
| Optical system | Beam Angle | 110° (with soft acrylic panel) |
| Dimmer | standard +4 dimmer pattern |
| Strobe | 0-30Hz |
| Physical | Machine size | 43*22*8.4cm |
| Machine weight | 4.35KG(2.65KG W/O barn door) |
| Environment& safty | Stock | dry and clean place |
| Running temp. | 0°C~40°C |