Quality Silent Led Panel Light YR-W480M LED Wall Washer Light - Yellow River Lighting
| Electrical | voltage | 110V ~ 240V |
| power consumption | 250W |
| Light source | LED | 0.5W*480pcs 240PCS*0.5W Warm White+240PCS*0.5W Pure White |
| Control mode | DMX512 | √ |
| RDM | √ |
| Master/slave | √ |
| Manual control | √ |
| auto | √ |
| Optical system | Beam Angle | 120° |
| Dimmer | Standard linear dimming |
| Strobe | 0-20Hz |
| Physical | Machine weight | 6.75kg |
| Environment& safty | Stock | dry and clean place |
| Running temp. | 40°C Max |