YELLOW RIVER OUTDOOR PAR LIGHT 10W*27pcs RGBW 4 IN 1 YR-IP27QA/YR-IP18QA 10W*18 4 IN 1
| Electrical | voltage | 110V ~ 240V |
| power consumption | 270W |
| Light source | LED | 10W*27pcs |
| Color | RGBW (four in one) |
| Control mode | DMX512 | 9/6ch |
| Master/slave | √ |
| Manual control | √ |
| Sound Active | √ |
| auto | √ |
| Optical system | Beam Angle | 25° |
| Dimmer | 0~100% line dimmer |
| Strobe | 0-20Hz |
| Physical | Machine size | 30.4x31.8x23.8cm(excluding hook) |
| Machine weight | 5.9kg |
| Environment& safty | Stock | dry and clean place |
| Running temp. | 40°C Max |