Wholesale Yellow River 40W Mini Led Moving Head Wash YR-W1004H with Good Price - Yellow River
| Electrical | Voltage | 110V ~ 240V/50~60Hz |
| Power Consumption | 80W |
| Light source | LED | 10Wx4pcs |
| Color | R/G/B/W/A/UV( 6 IN 1) |
| Working mode | DMX512 | √ |
| Master/slave | √ |
| Manual control | √ |
| Sound Active | √ |
| Auto | √ |
| Optical system | Beam Angle | 25° |
| Dimmer | 0~100% line dimmer |
| Strobe | 1~10t/s |
| Movement | Pan | 540° |
| Tilt | 220° |
| Position correction automatically |
| Physical | Machine size | 201.4*196*317.4mm |
| Machine weight | 3.4kg |
| Environment& safety | Stock | dry and clean place |
| Running temp. | -10°C~45°C |