LED PAR Light Manufacturer For UV LED Par 3W*54pcs
| Electrical | Voltage | 110V ~ 240V |
| Power consumption | 180W |
| Light source | LED | 3W*54pcs |
| Color | UV color |
| Working mode | DMX512 | 2CH |
| Master/slave | √ |
| Manual control | √ |
| Sound Active | √ |
| auto | √ |
| Optical system | Beam Angle | 30 ° |
| Dimmer | 0~100% line dimmer |
| Strobe | 1~13t/s |
| Physical | Machine size | 26*26*11.5CM(excluding bracket) |
| Machine weight | 2.8kg |
| Environment & safety | Stock | dry and clean place |
| Running temp. | -10°C~45°C |