Best Yellow River Led Arcpad Light YR-W0360WW Supplier
| Electrical | Voltage | 110V ~ 240V |
| power consumption | 200W |
| Light source | Warm White version | 3W *60pcs Warm white |
| Pure White version | 3W *60pcs Pure white |
| Cool White version | 3W *60pcs Cool white |
| Control mode | DMX512 | √ |
| Master/slave | √ |
| Manual control | √ |
| Sound Active | √ |
| Optical system | Beam Angle | 90° |
| Dimmer | 0~100% line dimmer |
| Strobe | 1~30t/s |
| Physical | Machine size | 43*22*8.4cm |
| Machine weight | 4.5KG(excluding barn door) |
| 6.2KG(including barn door) |
| Environment& safty | Stock | dry and clean place |
| Running temp. | 0°C~40°C |